stalius-logo

Stalius

Svetainė reprezentuoja laiptų ir durų gamybos paslaugas teikiančią įmonę.  Panaudota „Bootstrap“ biblioteka, kuri suteikia galimybę puslapiui automatiškai prisitaikyti, keičiant ekrano išmatavimus. Svetainė sukurta dviem kalbomis.

Taip pat įmonei sukurtas logotipas, simbolizuojantis jos veiklą. Kuriant logotipą panaudoti tekstiniai ir grafiniai elementai. Bootstrap logo

futsal-svetaine

Futsal

Futbolo turnyrui skirta interneto svetainė su naujienų srautu, aktyvios pagalbos moduliu. Dizaino sprendimas pasirinktas atsižvelgiant į puslapio tematinę paskirtį.

Sukurtas tekstinis logotipas, kuriame kontrastuojantis šrifto dydis simbolizuoja mažą ir kartu didelį įvykį.

akiniu-meistras

Akinių meistras

Sukurta-atnaujinta interneto svetainė, skirta reprezentuoti akinių rėmelių taisymo paslaugas. Dizaino sprendimas sukurtas siekiant atvaizduoti vizitinę kortelę.

Taip pat svetainei sukurtas logotipas, kuris sudarytas iš tekstinės ir grafinės dalies.

malkos-jums-logo

Malkos Jums

Sukurta interneto svetainė, skirta reprezentuoti malkų pardavimo ir kitas su mediena susijusias paslaugas. Dizaino sprendimams panaudotos medžio tekstūros ir šviesios spalvos. Siekaint sukurti jaukumo įspūdį naudojami permatomumo elementai.

Taip pat svetainei sukurtas logotipas. Logotipe komponuojamos grafinė (simbolizuojanti ugnies liepsną) ir tekstinė dalys.

Punskas-logo

Punskas, PLBE

Sukurtos ir administruojamos Lenkijos lietuvių (punskas.pl) ir Pasaulio lietuvių bendruomenės (plbe.org) svetainės.

Naujienų ir aktualijų  pobūdžio tinklalapiams pasirinkti „Wordpress“ (turinio valdymo sistemos) sprendimai.wordpress